F.H Drewno Sp. z o.o. – Płyty, Blaty & Akcesoria Meblowe

Św. Teresy 91, Łódź

Akcesoria meblowe

SPRAWDŹ OFERTĘ
Blaty i płyty

SPRAWDŹ OFERTĘ
Jazda próbna Kuchni 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Previous slide
Next slide

Sprawdź Naszą Ofertę

Dlaczego warto wybrać F.H. Drewno?

Jeśli szukasz naturalnej elegancji i harmonii w swoim domu, to nasze meble i akcesoria drewniane są właśnie dla Ciebie, ponieważ każdy element, który wytwarzamy, wykonujemy z najwyższą starannością i precyzją.

Wyposażenia wnętrz

FH Drewno zapewnia sprzedaż wyrobów z drewna, okuć meblowych, płyt budowlanych, meblowych, MDF i stolarskich, sklejki, laminaty, blaty kuchenne i parapety.

Usługi stolarskie

Świadczymy usługi oklejania pcv płyt meblowych i blatów, a także ostrzenia narzędzi (pił, frezów, łańcuchów do pił, noży, nożyczek i wielu innych).

Cięcie płyt i blatów

Zajmujemy się cięciem prostoliniowym płyt oraz blatów. Cięcie jest wykonywane za pomocą profesjonalnych narzędzi i maszyn, co gwarantuje dokładność i wysoką jakość.

Transport towarów

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą w zakresie międzynarodowego transportu drogowego. Dysponujemy nowoczesnym taborem o ładowności 6,5 - 24 ton.

O Nas

Firma “Drewno” została założona w 1992 r. Od tego czasu, dzięki wysiłkowi założycieli firmy, prężnie rozwijając się osiągnęła obecną postać. Jesteśmy największą w regionie firmą, świadczącą kompleksowe usługi dla meblarstwa. Główna siedziba firmy mieści się w Łodzi, gdzie aby być zawsze blisko naszych klientów uruchomiliśmy sieć sklepów i hurtowni.