oferta

AUTORYZOWANY DYSTRTBUTOR

Blum
Pfleiderer

o nas

Firma "Drewno" została założona w 1992 r. Od tego czasu, dzięki wysiłkowi założycieli firmy, prężnie rozwijając się osiągnęła obecną postać. Jesteśmy największą w regionie firmą, świadczącą kompleksowe usługi dla meblarstwa. Główna siedziba firmy mieści się w Łodzi, gdzie aby być zawsze blisko naszych klientów uruchomiliśmy sieć sklepów i hurtowni.
"Drewno" to firma znana na rynku z kompleksowej obsługi producentów mebli jak również produkcji podłóg i płyt drewnianych.

Oferujemy naszym klientom wszelkiego rodzaju półprodukty meblowe, okucia meblowe jak również usługi cięcia, oklejania oraz ostrzenia narzędzi. Współpracujemy z tak uznanymi producentami jak: BLUM, PFLEIDERER, FINSA, SKLEJKA PISZ, KRONOPOL, EGGER, PEKA, LAGUNA, REJS.

Nasza firma produkuje wysokiej jakości produkty z drewna naturalnego, które znane są dobrze odbiorcom na rynku rodzimym i europejskim, głównie w Niemczech, Austrii, Francji, Anglii, Szwecji, Danii. Jakość naszych produktów potwierdza się w ciągłym zwiększaniu produkcji na przestrzeni ostatnich kilku lat. Pozyskiwany wysokiej jakości surowiec, nowoczesny park maszynowy, wykwalifikowana kadra oraz pasja, jaką wkładamy w pracę, sprawiają, iż nasze produkty w pełni odpowiadają normom europejskim i są rozpoznawalne wśród potentatów rynkowych.
Firma "Drewno" posiada również własne zaplecze logistyczne, świadcząc usługi w zakresie międzynarodowego transportu drogowego na terenie Unii Europejskiej i Ukrainy.
SPRAWDŹ NAS!! ZAPRASZAMY DO NASZYCH ODDZIAŁÓW!